ROZHLAS 29. 5. 2023

Město Kopřivnice chystá další společný nákup energií formou elektronické aukce. Domácnosti i podnikatelé tak mohou ušetřit peníze za dodávky elektřiny a plynu. Kontaktní místo, kde se mohou zájemci informovat či přihlásit, je zřízeno do 31. května ve vestibulu kopřivnické radnice. Otevřeno je každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Přihlášení do aukce je možné rovněž elektronicky. Bližší informace najdete na webu města.  

 

V úterý 30. května jste srdečně zváni do Mezigeneračního centra Harmonie pro všechny, kde bude připravena akce Zdraví v harmonii. Připravena budou bezplatná měření tělesných hodnot, vyšetření zraku, chodidel, onkoporadna, fyzioporadna, poradna pro rodinu a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani aktivity pro děti. Akce bude probíhat od 10 do 16 hodin, v 17 hodin na ni naváže seminář Zdravá komunikace v rodině.

 

V pátek 2. června bude v sadu E. Beneše probíhat celodenní zábavně-soutěžní program u příležitost Dne dětí. Akce bude zároveň oslavou padesátin místního domu dětí a mládeže. V dopoledním bloku od 9 do 12 hodin budou pro děti připraveny soutěže a zábavné atrakce, včetně skákacího hradu. Odpoledne přibudou také ukázky a vystoupení kroužků domu dětí, dílničky, malování na obličej, pískování, tetování nebo vypouštění balónků. Odpolední blok začne ve 14 hodin a vyvrcholí v 17 hodin koncertem kapely Bombarďák. Přijďte oslavit svátek dětí a narozeniny Domu dětí a mládeže Kopřivnice!

 

V sobotu a v neděli 3.a 4. června se bude na místním polygonu konat 11. ročník Kopřivnických dnů techniky. Návštěvníci se opět mohou těšit na interaktivní ukázky vojenské, hasičské, stavební, komunální, zemědělské a jiné techniky, bohatý doprovodný program nebo atrakce pro děti. V neděli proběhne také den otevřených dveří v montážní lince společnosti Tatra Trucks. Po celou dobu akce bude jezdit z centra na polygon autobusová kyvadlová doprava zdarma. Více informací najdete na webu Kopřivnické dny techniky. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice