Rozhlas 3. 4. 2019

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Mniší v pátek 5. dubna od  9 – 11 hodin. 

Upozorňujeme občany, že od dubna začíná svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domů. Dnes to je ve středu 3. dubna se začíná svážet v místní části Lubina a nově také z ulic Na Luhách, Mírová, Dělnická a 1. května. V pátek 5. dubna pak v místních částech Mniší a Vlčovice a ve středu 10. dubna na území Kopřivnice.

Oznamujeme občanům, že bude prováděna celoplošná deratizace v Kopřivnici i jejich místních částech v termínu od 8. dubna do 3. května. Město Kopřivnice tímto vyzývá všechny vlastníky nemovitostí, správce a nájemce všech objektů na území města, aby provedli deratizace ve svých objektech pokud možno ve stejných termínech tak, aby celoplošná deratizace byla co nejúčinnější. Deratizaci provádí firma DDesinDer, s.r.o. z Oder, tel.č. 603 494 489.

Upozorňujeme všechny občany, aby v této době zamezili volnému pobíhání domácích zvířat bez dohledu chovatele.

Loutkoherecký spolek Rolnička sehraje  v neděli 7. dubna v 15:30 hodin v Kulturním domě ve Vlčovicích pohádku O pejskovi a kočičce. Vstupné je dobrovolné.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice