ROZHLAS 3. 4. 2023

V pondělí 3. dubna, od 16 hodin se v Ringhofferově vile uskuteční diskuzní setkání O fair trade, neboli férovém obchodu. Přijďte se dozvědět bližší informace a ochutnat šálek výborné fairtradové kávy. Všichni jste srdečně zváni!

 

V úterý 4. dubna v 16 hodin Vás zveme do 10. patra městského úřadu na Den s fyzioterapeutkou! Pokud Vás občas trápí bolesti hlavy, krční páteře nebo horních končetin, neváhejte a přijďte. Kromě teorie nebudou chybět praktická doporučení a ukázky vhodných cvičení. Akce je součástí projektu Aktivní senior 2023, ovšem není určena pouze seniorům! Přijít může každý, vstup je zdarma.

 

Vedení města Kopřivnice zve občany místních částí na tradiční diskuzní setkání. Setkání se uskuteční v pondělí 17. dubna v Kulturním domě ve Vlčovicích, v úterý 18. dubna v Katolickém domě v Lubině a ve středu 19. dubna v Kulturním domě v Mniší. Začátek všech tří setkání je naplánován na 17 hodin. Přijďte zjistit, co se ve Vaší místní části plánuje a diskutovat s vedením města i pracovníky radnice o všem, co Vás zajímá! 

Kulturní dům Kopřivnice Vás zve na velikonoční program s jarmarkem, který se bude konat v sadu E. Beneše na Zelený čtvrtek, tedy 6. dubna. Mimo jarmark, kde si budete moci zakoupit rukodělné výrobky i velikonoční dekorace, se přijďte podívat na kejklíře, mincíře, pletení karabáčů, čtení a tvořeníčko s Městskou knihovnou Kopřivnice a další doprovodné aktivity, které pobaví nejen Vaše ratolesti. Program začne v 10 hodin a ukončení je plánováno na 17. hodinu. 

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Jarní č.o. 6 a 8 dne 5. dubna od 8:30 – 15:30 hodin. Další odstávky elektrické energie proběhnou v části ulic 1. Května, Dělnické, Mírové, Na Luhách a v části obce Lubina dne 6. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Další odstávka el. energie proběhne části obce Lubina a Vlčovice dne 14. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz/odstavky.

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 4.4. bude probíhat čištění na ulici Dělnické od ul. Panské po podjezd pod mostem, Na Luhách, Mírové a 1. května.

Dne 5.4. Nádražní od křižovatky u Tesco, rampy, Dělnická po Panskou.

Dne 6.4. Štramberská od Máchové po Hřbitovní, Alšova k ZŠ, Smetanova, k bývalému hřbitovu

Dne 11.4. Štramberská od Hřbitovní po Erbenovou, Alšova + Máchova ulice

Dne 12.4. Štefánikova od Husové po Kpt. Jaroše, Sokolovská, chodníky k Dukelské

Dne 13.4. Kpt. Jaroše od vjezdu na park. Albert+Štefánikova od Kpt. Jaroše po ‘‘Modrý salonek‘‘ a ulice Krátká.

Dne 14.4. Kpt. Nálepky a Dukelská

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice