ROZHLAS 31. 3. 2023

Spolek Vlčovjané pořádá v sobotu 1. dubna od 10 – 16 hodin Vlčovjanský rukodělný jarmark.

Již tradičně zveme všechny příznivce a návštěvníky na tradiční tentokrát velikonoční jarmark, který se bude konat v komunitním centru Vlčovjan. Na návštěvníky budou čekat početná zastavení věnovaná tradičnímu řemeslu i rukodělné výrobě našich spoluobčanů – věnce, háčkované a šité výrobky, kraslice, macrame, olejíčky, mýdla, vílenky, košíky a další. Pro děti bude připravena dílnička, kde si můžou samy nebo s pomocí rodičů vyrobit jarní dekorace. Na zahradě si můžete spolu se zkušeným kovářem vyrobit vlastní hřebík.

 

V pondělí 3. dubna od 16 hodin se v Ringhofferově vile uskuteční diskuzní setkání O fair trade, neboli férovém obchodu. B esedy se zúčastní zástupce společnosti Fairtrade Česko a Slovensko Stanislav Komínek, který má osobní zkušenosti z míst, kde tento systém pomáhá.  Přijďte se dozvědět bližší informace a ochutnat šálek výborné fairtradové kávy. Všichni jste srdečně zváni!

 

Školní družina při Základní škole Floriána Bayera pořádá v pondělí 3. dubna od 10 do 16 hodin v prostorách školy Velikonoční jarmark, na který je zvána veřejnost.

 

Základní škola Emila Zátopka připravila Jarní koncert s výstavou pro návštěvníky v pondělí 3. dubna v 16 hodin ve sportovní hale.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice