Rozhlas 4. 12. 2019

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici Horečkově a Janáčkově dne 12. prosince od 8 – 15 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz v sekci odstávky nebo na tel. čísle 800 850 860.

Pokud vás zajímá výstavba nového muzea automobilů značky Tatra a nové expozice národní kulturní památky Slovenské strely či úprava veřejného prostranství v okolí muzea, přijďte do Ringhofferovy vily v úterý 10. prosince v 17 hodin. Veřejnost bude moci nejen zhlédnout prezentace od zástupců společnosti Tatra Trucks, a. s. a zástupců kraje, ale také položit vedení města a přítomným prezentujícím své dotazy. Toto setkání bude zároveň živě přenášeno na facebookovém profilu města Kopřivnice.

Spolek Vlčovjané vás zve v rámci celostátní akce na Česko zpívá koledy , která proběhne ve středu 11.prosince 2019 v 18 hodin u kulturního domu ve Vlčovicích. Koledy si přijďte zazpívat spolu s Martinem Galiou , Martinem Topičem a dětmi ze ZŠ z Mniší. Adventní občerstvení zajištěno.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice