ROZHLAS 5. 5. 2021

Dne 11. května končí povinné Sčítání lidu, domů a bytů 2021. Prosíme, zúčastněte se! Výsledky sčítání jsou neocenitelným zdrojem dat o obyvatelstvu a vaše odpovědi mohou mít vliv i na rozvoj našeho města a regionu. I nadále je možné sečíst se bezpečně online na www.scitani.cz. Kdo této možnosti nevyužije, bude muset vyplnit listinný formulář. Druhé kolo pokusů o doručení formulářů zahájili sčítací komisaři v pátek 30. dubna. Děkujeme za vaši spolupráci.

 

Bezručova vyhlídka bude od pondělí 3. května uzavřena. Důvodem je oprava dvou vazbových křížů, které zasáhla hniloba. Prosíme turisty, aby v zájmu vlastní bezpečnosti zákaz vstupu respektovali. Práce by měly být hotovy 14. května. Děkujeme za pochopení.

 

Od 3. do 12. května budou probíhat zápisy dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. Vzhledem k epidemické situaci proběhnou zápisy distančně. Preferovanými způsoby podání přihlášky jsou zaslání datovou schránkou, e-mailem s elektronickým podpisem nebo poštou. Osobní podání bude možné pouze  6. května ve školkách ve městě. Více informací naleznete na internetových stránkách školek.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice