ROZHLAS 5. 6. 2023

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Lubina dne  8. června od 8 – 14 hodin.

 

Mateřské školy Kopřivnice zvou rodiče s dětmi předškolního věku na veselé odpoledne plné her a zábavy s názvem Pojďme si hrát a pomáhat. Akce odstartuje v úterý 6. června ve 14:30 na zahradě MŠ I. Šustaly a cíl bude mít na zahradě MŠ Záhumenní, kde děti obdrží odměny za splněné úkoly. Nebude chybět malování na obličej, tvarování balónků a tancování. Zakoupením kytiček, které vyráběly děti z mateřských škol, můžete přispět na léčbu malé Grétce.  Předpokládané ukončení akce bude v 17:30.

 

Město nabízí zájemcům nevyužívaný kancelářský nábytek. Staré skříně, skříňky, stoly a další vybavení kanceláří si můžete přijít prohlédnout dnes a ve středu 7. června v době od 9 do 11 hodin a odpoledne od 13 do 16 hodin do garáže za budovou městského úřadu. V případě zájmu si je budete moci hned odvézt.

 

V pátek 9. června od 9 do 16 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční další farmářský trh. Příchozí si budou moci nakoupit čerstvé suroviny a regionální potravinářské výrobky. Kromě tradičního sortimentu produktů bude na trhu také Osvětový stan, kde budou pro zájemce připraveny například informace o fairtrade nebo o sběru odpadů. Chybět nebude ani tvoření pro děti. Přímo ve stanu budou probíhat také sbírky brýlí a kol pro Afriku. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice