ROZHLAS 6. 11. 2023

Od pondělí 6. listopadu do pátku 10. listopadu bude z technických důvodů dočasně přerušen provoz kompostárny na Točně. V naléhavých případech lze využít sběrný dvůr na ulici Panské.

 

Ve středu 8. listopadu se v Kulturním domě Kopřivnice uskuteční přehlídka škol, firem a poradenství pro žáky 8. a 9. tříd Den tvojí kariéry. V době od 13 do 17 hodin zde zájemci potkají zástupce čtrnácti středních škol, které se dají studovat v Kopřivnici a jejím blízkém okolí. Poradenství příchozím poskytnou také pracovníci Úřadu práce. 

 

Ve středu 8. listopadu od 17 hodin se v Ringhofferovbě vile uskuteční přednáška Psychohygiena pro zvládání náročné péče aneb Kde a jak čerpat. Lektor Petr Wiselka představí příchozím jednoduché techniky pro regeneraci sil a  psychohygienu. Akce je určena pro rodinné pečující, odbornou i laickou veřejnost. 

 

V sobotu 11. listopadu si Kopřivnice připomene Den válečných veteránů. Tradiční vzpomínkové setkání se uskuteční v 11 hodin u pomníku padlých před bývalou základní školou Náměstí. Kytice k pomníku padlých položí zástupci města a Českého svazu bojovníků za svobodu. Všichni jste srdečně zváni!

 

V pátek 17. listopadu oslavíme Den boje za svobodu a demokracii. Program bude zahájen v 17 hodin u Základní školy dr. Milady Horákové. Po krátkém ohlédnutí za historickými událostmi a položení věnců k pamětní desce obětem komunismu vyjde od školy průvod se svíčkami a lampiony. Průvod vedený bubeníky se vydá přes centrum města k pomníku TGM, kde proběhne koncert AV swing&blues.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice