ROZHLAS 6. 3. 2024

Ve středu 6. března v 17 hodin se bude konat slavnostní setkání u příležitosti narození Tomáše Garrigue Masaryka u jeho sochy, kde vystoupí ženský pěvecký sbor Cantus Venuste.

Odstávka pitné vody proběhne v části obce Lubina ve čtvrtek 7. března od 8 – 14 hodin. Více informací získáte na poruchové telefonní lince 800 292 300.

V pondělí 11. března v 15 hodin v 10. patře radnice uskuteční beseda Jak se připravit na půlmaraton?  O své zkušenosti se přijdou podělit mistři republiky v maratonu Petra Pastorová a Alexandr Neuwirth. Přijďte si poslechnou rady, jak se co nejlépe připravit na nadcházející běžeckou sezonu!

V úterý 12. března v 10 hodin se v 10. patře radnice uskuteční beseda Senior v dopravě. Zváni jsou nejen řidiči, ale také cyklisté a chodci. Znalosti pravidel provozu na pozemních komunikacích příchozím oživí a na všechny otázky odpoví zkušený lektor Ladislav Kletenský.

V úterý 12. března v 17 hodin se uskuteční první schůzka svépomocné skupiny pro pečující. Půjde o setkání lidí, které spojuje péče o blízké osoby. Příchozí se budou moci podělit o své zkušenosti a navzájem se inspirovat. Setkání se uskuteční v edukační místnosti Střediska sociálních služeb na adrese Česká 320. Více informací najdete na webu města.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice