Rozhlas 6. 5. 2019

OŽP oznamuje, že svoz popelnic připadající na středu 8. května bude na ulici  České proveden již  v úterý 7. května. Svoz kompostejnerů připadající na středu 8. května, (Kopřivnice) bude proveden také v úterý 7. května. Svoz multikárou připadající na lichý týden ve středu bude proveden až ve čtvrtek 9. května.  Sběrný dvůr bude ve svátky zavřený.

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie U Vodojemu č.p.14, 194 a 834 dne 21. května od 7:15 – 18:30 hodin.

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v obci Mniší Kazničov 14. května od 8:00 – 13:00 hodin.

Kopřivnice si dnes připomene významný státní svátek Den vítězství. U této příležitosti se v 17 hodin uskuteční pietní setkání u pomníku padlých před bývalou ZŠ Náměstí. Všichni jste srdečně zváni!

Klub házené Kopřivnice se poprvé představí na nové multifunkční ploše na zimním stadionu.  Ve vůbec posledním utkání sezony o konečné páté místo v nejvyšší soutěži přivítají kopřivničtí házenkáři soupeře z Nového Veselí. Zápas se uskuteční v sobotu 11. května od 19 hodin. Součástí utkání bude autogramiáda a dražba retrodresů. Všichni jste srdečně zváni!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice