ROZHLAS 9. 10. 2023

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Lubině dne 10. října od 8 – 14. hodiny.

 

V rámci Dnů zdraví proběhne další Den s fyzioterapeutkou. Pokud Vás občas trápí bolesti zad, přijďte v úterý 10. října v 9 hodin do zasedací místnosti v 10. patře městského úřadu. Dozvíte se něco málo z teorie, ale chybět nebudou ani praktická doporučení a ukázky vhodných cvičení. Vstup bude zdarma.

 

Zveme Vás na besedu o drogové problematice s odborníky z Renarkonu, která se uskuteční ve středu 11. října od 16 hodin v zasedací místnosti v 10. patře radnice. Dozvíte se, jak poznat závislost, jaké jsou důsledky užívání drog a nové hrozby, které s sebou drogy přinášejí. V neposlední řadě dojde i na diskuzi o aktuální situaci v Kopřivnici.

 

Dále Vás zveme na slavnostní odhalení pamětní desky na počest kopřivnické rodačky a olympijské vítězky Zdenky Veřmiřovské. Slavnostní odhalení pamětní desky z dílny sochaře proběhne ve čtvrtek 12. října v 17 hodin před zimním stadionem. Součástí bude vystoupení místních gymnastek a pěveckého sboru ZŠ Emila Zátopka.

 

Ve čtvrtek 12. října v 18 hodin proběhne v Katolickém domě v Kopřivnici zahájení festivalu Aerovka Jazz Fest a slavnostní udílení ocenění města – čestných občanství a titulů významná osobnost města. V rámci slavnostního večera vystoupí Saxtet Janáčkovy konzervatoře a Martin Galia s Čeňkem Krautem. Vstup na akci bude zdarma a všichni jste srdečně zváni.

 

Festival Aerovka Jazz Fest bude pokračovat i v pátek a v sobotu. Program naleznete na webu aerovkafest.cz.

 

V pátek 13. října od 9 do 16 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční další farmářský trh, na němž si budete moci nakoupit čerstvé suroviny a regionální potravinářské výrobky. Kromě tradičního sortimentu produktů se můžete těšit také houbařskou poradnu . V Galerii Galaxie bude probíhat akce Zdravíčko, jehož součástí bude například novorozenecká poradna nebo měření tělesných hodnot. Více informací najdete na webu města. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice