ROZHLAS 9. 11. 2022

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části ulice  I. Šustaly ve čtvrtek 10. listopadu od 8 – 14 hodin a další odstávka vody proběhne v části ulic Dukelská, Kpt. Jaroše, Sokolovská a Štefánikova 23. listopadu od 8 – 14 hodin. Do této oblasti bude přistavena cisterna s pitnou vodou.

 

 

Srdečně Vás zveme na tradiční vzpomínkové setkání u příležitosti Dne válečných veteránů. Přijďte uctít památku hrdinů, kteří riskovali své životy ve válkách, aby bojovali za svobodu a demokracii. Pietní setkání u pomníku padlých před budovou bývalé ZŠ Náměstí se uskuteční v pátek 11. listopadu v 11 hodin.

 

Dále Vás srdečně zveme na oslavy Dne boje za svobodu a demokracii, které se uskuteční ve čtvrtek 17. listopadu. Oslavy zahájíme v 17 hodin vzpomínkovým setkáním a položením kytic k pamětní desce obětem komunismu před ZŠ dr. Milady Horákové. Odtud potom vyjde průvod se svíčkami a lampiony směrem k Masarykovu náměstí, kde proběhne koncert AV swing&blues. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Upozorňujeme, že z důvodu státního svátku dojde ke změně svozů odpadů. Svoz nádob na sběr plastů a kovů připadající na čtvrtek 17. listopadu proběhne již v úterý 15. listopadu – jedná se o místní části Vlčovice a Mniší. Svoz popelnic na směsný komunální odpad připadající na čtvrtek 17. listopadu bude proveden v pátek 18. listopadu – jedná se o ulici Obránců míru a místní část Lubinu. Svoz kompostejnerů připadající na pátek 18. listopadu bude realizován již ve čtvrtek 17. listopadu, tedy v den státního svátku – jedná se místní části Vlčovice a Mniší plus ulice Komenského, Havlíčkovu, Jiráskovu, Tyršovu, Palackého, Pod Stadionem a Husovu. Prosíme, abyste včas přistavili své nádoby pro svozovou techniku. Děkujeme!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice