ROZHLAS 9. 3. 2022

Z důvodu rekonstrukce ploch na kompostárně Točna dochází k dočasnému pozastavení odběru větví z ořezu stromů. Větve nebude možné na kompostárně odevzdávat až do konce května. Ostatní biologicky rozložitelný odpad lze odevzdat bez omezení v provozní době kompostárny. V této souvislosti žádáme občany, aby větve skladovali dočasně na svých pozemcích nebo v naléhavých případech využili sběrný dvůr na ulici Panské, kde jsou však kapacity pro skladování větví velmi omezené. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Upozorňujeme občany, že do 20. března bude částečně omezen průchod centrem v místě odbočení k prodejnám papírnictví a Pepco. Důvodem omezení je plánovaná výstavba kanalizace, která je součástí stavby revitalizace centra. Po uvedenou dobu využijte blízké náhradní trasy nebo chodník vedoucí kolem cukrárny Rimini. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v Průmyslovém parku ve Vlčovicích č.p. 305, 306 a 309 v pátek 11. března od 8 – 14 hodin. Další odstávka vody proběhne v části obce Lubina dne 21. března od 8 – 11 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice